Dzień dobry!
Zdrowie i dobra zabawa.
1957x592_top_Fragnar.jpg

FRAGNAR

Fragnar to nowy brand na rynku naturalnych gryzaków dla psów. Koncept stworzony z myślą o czworonożnych przyjaciołach właścicieli - Frani i Ragnarze, którzy stali się bohaterami marki.
 
Naturalne gryzaki to nie tylko forma przekąski, ale też element tresury i skuteczne zaspokajanie psich potrzeb. Niezaspokojone, prowadzą do znudzenia lub wręcz przeciwnie - agresji i nadpobudliwości. Świadomość opiekunów na temat żywienia psów rośnie, dlatego sięgają po naturalne, dobrej jakości produkty. Takie właśnie są gryzaki marki Fragnar.
Projektując identyfikację wizualną dla Fragnara mieliśmy na uwadze wartości jakie reprezentuje. To nie tylko podkreślenie naturalnego charakteru produktów, i ich prostych składów, ale też dobrej zabawy i aktywności, których strażnikami są Frania i Ragnar.
Identyfikacja wizualna
Logo
--
2023

#TeamRio:
Marek Guziński
Marta Zarzycka
Klaudia Radzewicz
Marcin Zgórski

Client:
Fragnar
1 frania i ragnar.jpg2.jpg3logo-naklejki-i-pies2.gif4psy naturalne gryzaki dla psów23.jpg5ilustracje 1a.jpg6paczki naklejki2.jpg7ucho królika.jpg8opakowania2.jpg9zbió® opkowan2.jpg10prosty layout.jpg11relacje insta.jpg12posty2.jpg

powrót do góry
Zmagasz się z briefem?
Przed Twoją organizacją stoją duże wyzwania?
Możemy Ci pomóc.
Porozmawiaj z nami. 10rzeczy.png
+48 59 307 00 06
biuro@riocreativo.pl
Rio Creativo Sp. z o.o.
Mickiewicza 26/2
76-200 Słupsk
#TeamRio
#SłupskaRobota
Rio Creativo © 2021