SOLVEO

Solveo Advisory to firma konsultingowa specjalizująca się w doradztwie podatkowym, audycie sprawozdań finansowych oraz wsparciu prawnym i księgowym dla biznesu.

Skupia ludzi z wieloletnim doświadczeniem w wiodących firmach doradczych i na kierowniczych stanowiskach w organach kontroli skarbowej; doświadczonych doradców podatkowych, biegłych rewidentów, księgowych i prawników.

W dynamicznym otoczeniu biznesowym kluczem do rozwoju prowadzonej działalności jest szybkie podejmowanie trafnych decyzji.

Zadaniem Solveo jest dostarczanie jakościowej informacji podatkowej, księgowej lub prawnej w sposób możliwie najbardziej konkretny i praktyczny.

Solveo pokazuje skomplikowane rzeczy w jasny sposób, a przejrzysta kompozycja informacji to dowód, że wszystko można opowiedzieć zrozumiale. Dlatego koncepcja identyfikacji wizualnej marki opiera się na prostych i funkcjonalnych założeniach. Jej elementy podstawowe to czytelny logotyp, symbol oraz charakterystyczna kolorystyka.

Trzy okręgi zawarte w znaku firmy nawiązują do jej głównych grup ofertowych: doradztwa podatkowego, audytów finansowych i usług księgowo-prawnych, które składają się na kompleksową obsługę najbardziej wymagających klientów biznesowych. Dzięki doświadczeniu swoich liderów marka Solveo, choć jest nowa na rynku, jest w stanie rzucić wyzwanie największym graczom w branży finansowej.

 

 

Zobacz także